Önkéntesek elismerései a kaposvári ünnepségen 2018. május. 06. 14:05

Kaposváron a Szivárvány kultúrpalotában, május 4-én tartott ünnepségen emlékeztek meg a hivatásos, önkéntes és önkormányzati tűzoltók Szent Flóriánról a tűzoltók védőszentjéről és egyben itt ünnepelték a Kötél egyesület megalakulásának 20. évfordulóját. Az önkéntes tűzoltók közül többen a központi ünnepségen vehették át elismerésüket. Gratuálunk!

Somogyiak elismerése az Országos Tűzoltó Napon 2018. május. 06. 14:04

Az Országos Tűzoltó Szövetség központi ünnepségén, május 5-én, Pilisszentivánon, Dobson Tibor ddtb. a Magyar Tűzoltó Szövetség elnöke elismeréseket adott át az elmúlt években kiváló teljesítményt nyújtóknak, köztük három somogyi tűzoltónak.

Húsz éves jubileumát ünnepelte a KÖTÉL 2018. május. 05. 13:03

Szent Flórián, a tűzoltók és kéményseprők védőszentjének napján elismeréseket adtak át a Szivárvány Kultúrpalotában pénteken, valamint megemlékeztek arról is, hogy idén húszéves a KÖTÉL Egyesület.

Országos Tűzoltó Nap - köszöntő 2018. május. 03. 15:52

Dobson Tibor tű. ddtbk., az MTSZ elnökének köszöntője az Országos Tűzoltó Nap alkalmából.

Megjelent az ÖTP-pályázat  2018. április. 26. 16:27

Megjelent és az MTSZ honlapjáról letölthető az önkormányzati tűzoltóságok 2018. évi eszközfejlesztési támogatásához kapcsolódó pályázat.

A fővárosi igazgatóságon ülésezett a Tűzvédelmi Tanácsadó Testület 2018. április. 24. 16:29

A találkozón egyebek mellett a Magyar Tűzoltó Szövetség tevékenységéről, a polgári védelmi szakterület által pályázaton beszerzett eszközökről, illetve a Tűzvédelmi Mérnökök Közhasznú Egyesület tevékenységéről esett szó.

III. Országos Kismotorfecskendő-szerelési Bajnokság  2018. április. 22. 16:24

Pilisszentivánon, 2018. május 5-én zajlik a VIII. Országos Kismotorfecskendő-szerelési Bajnokság Töreki László emlékversenye, a Budapesti Tűzoltó Szövetség szervezésében.
A verseny helyszíne és időpontja: Pilisszentiván, Sportpálya 2018. május 05.

Küldöttgyűlést tartott az MTSZ  2018. április. 22. 15:53

2018. április 21-én 14 órakor, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság székházában zajlott az MTSZ küldöttgyűlése.