VII. Országos Tűzoltó Kapocs-Kupa 2019. február. 14. 12:38

2019. március 23-án, Nagycenken zajlik a VII. Országos Tűzoltó Kapocs-Kupa, a Nagycenk ÖTE szervezésében.

Korszerű gépjárművek műszaki mentési szabályai – oktatás 2019. február. 14. 11:49

A Bács-Kiskun Megyei Tűzoltó Szövetség 2019. február 23-án és március 9-én ingyenes oktatást tart a korszerű gépjárművek műszaki mentési szabályairól önkéntes, önkormányzati és hivatásos tűzoltók számára.

Tűzoltó felszerelések és ruházati termékek igényelhetők 2019. február. 13. 12:29

Francia adományból származó tűzoltó ruhadarabok, bevetésből kivont egyéni védő- és szakfelszerelések érkeztek az MTSZ-hez, melyeket bármely, Magyarországon bejegyzett önkéntes tűzoltó egyesület igényelhet az adatlapon.

Változások az MTSZ irodán 2019. február. 13. 08:47

Az adminisztratív feladatok növekedése és a tagszervezetek jobb kiszolgálása érdekében az MTSZ titkárságát két lépésben megerősítették. Tavaly Boronyai István tű. szds. személyében titkárságvezető, az idén Czirok Mária személyében irodai munkatárs erősíti a központi szervezet munkáját.

Csúcson az Alpok és a Kárpátok vízkészlete – Árvízvédelmi felhívás 2019. február. 12. 10:22

Dobson Tibor tű. ddtbk., a Magyar Tűzoltó Szövetség elnöke felhívja az MTSZ tagszervezeteit – az önkéntes, az önkormányzati és a létesítményi tűzoltókat és a különleges mentőszervezetek tagjait – a tavaszi hóolvadásból eredő esetleges árvízi felkészülésre.

Mentési gyakorlat Székelyföldön 2019. február. 11. 14:59

Nyárádremetén, 2019. február 2-án zajlott a Maros megyei önkéntesek számára szervezett mentési gyakorlat, mely többek között az MTSZ támogatásával valósult meg.

Jótékonysági teremlabdarúgó torna Gelsén 2019. február. 04. 16:19

A Gelsei ÖTE 2019. március 2-án jótékonysági teremlabdarúgó tornát rendez, amelyre ÖTÉ-ket és HTP-ket várják szeretettel. A torna bevételének 20%-át a gelsei óvoda kapja.

Három tűzeset egy éjszaka alatt Öreglakon 2019. február. 04. 16:09

Vasárnap késő este érkezett az első jelzés lángoló bálákról, majd néhány házzal távolabb egy melléképület gyulladt ki, ezt követően a település másik utcájából is segélykérő hívás érkezett.