Megválasztották a Somogy Megyei Tűzoltó Szövetség tisztviselőit

2017-05-07 12:26:43

A Somogy Megyei Tűzoltószövetség a 2017. évi küldöttgyűlését 2017. május 3-án tartott, ahol a munka megvitatása mellett döntöttek a következő négy év elnökségének összetételéről is.

A mandátumának lejártával az elnökség lemondott, így a már előzetesen felállt választási bizottság, írásban és szóban is bekérte a tagok javaslatait a következő négy év általuk javasolt elnökségének összetételéről.

A közgyűlésen Fülöp László a bejelentette a vezetőség lemondását, mivel annak mandátuma lejárt.

Benei Tibor a választást előkészítő bizottság tagjaként előterjesztette a  Somogy Megyei Tűzoltó Szövetség vezető tisztségviselőire érkezett jelöléséket és a szavazás előkészítéséről valamint annak menetéről adott tájékoztatást. Ezt követően a tagok titkos szavazással a következő döntést hozták:

Elnök: Heizler György

Alelnök: Fülöp László Igal Önk.Tű. és Polg. Egy.

Elnökségi tagok:

Bodó László KÖTÉL Egyesület