MOL üzemanyag kártya – pályázat II. kategóriás egyesületek részére

2017-12-11 13:50:51

Pimper László, a FER ügyvezető igazgatója, az MTSZ nemzetközi munkacsoportjának vezetője tájékoztatta a küldöttgyűlés résztvevőit, hogy a MOL a Magyar Tűzoltó Szövetséget 2 millió forint értékű üzemanyaggal támogatja. Ennek a támogatásnak az elosztására az MTSZ pályázatot ír ki, 50 ezer forint értékben üzemanyag kártyákra.

Erre II. kategóriás EMÜ-vel rendelkező ÖTE nyújthat be kérelmet elektronikusan az MTSz (irodavezeto@tuzoltoszovetseg.hu e-mail címre) és az illetékes megyei tűzoltó szövetség felé 2017. december 13-án déli 12 óráig. Az egyesületek támogatási rangsorára a megyei szövetségek tesznek javaslatot.

Olyan ÖTE pályázata támogatható, amely:

1. tagja a székhelye szerinti megyei tűzoltó szövetségnek;
  2. nem tartozik tagdíjjal a székhelye szerinti megyei tűzoltó szövetségnek;
  3. vezető tisztségviselője, illetve közeli hozzátartozója nem tölt be vezető beosztást a MOL Csoport bármely tagjánál;
  4. a lehető legteljesebb körűen kitöltötte a mellékelt excel fájlt;
  5. csatolta az érintett, tűzoltásban és műszaki mentésben résztvevő járművének fényképét, frsz-át, üzemanyagtípusát és forgalmi másolatát (amelyen üzembentartóként a kérelmet benyújtó ÖTE szerepel).
  6. II. kategóriás egyesület és rendelkezik együttműködési megállapodással.

Az illetékes megyei szövetségek a felhívást és az adatlapot megküldik az egyesületeknek.