Gróf Széchenyi Ödön Emlékplakett – Szekeres József lábodi parancsnoknak

2016-05-09 10:20:50

Több évtizedes kiemelkedő és áldozatos önkéntes tűzoltói munkájáért Dobson Tibor, a Magyar Tűzoltó Szövetség elnöke Gróf Széchenyi Ödön Emlékplakettel tüntette ki Szekeres Józsefet, Lábod önkéntes tűzoltóságának parancsnokát.

A 2016. évi országos Flórián Napot a Magyar Tűzoltó Szövetség Pilisszentivánon tartotta, ahol a helyi általános iskolában rendezett ünnepségen Dobson Tibor tűzoltó dandártábornok, az MTSZ elnöke köszöntötte az ünnepség részvevőit. Ezt követően – a Lakiteleki Önkéntes Tűzoltóság zenekarának ünnepi műsora után  – kitüntetések átadására került sor. Somogyból a közel negyven éves önkéntes tűzoltói múlttal rendelkező Lábodi parancsnok, Szekeres József részesült a legnagyobb tűzoltói elismerésben.

Gratulálunk a kitüntetéshez!