130 éves a Segesdi Önkéntes Tűzoltó és Polgárőr Egyesület

2022-10-03 16:03:21

A Segesdi Önkéntes Tűzoltó és Polgárőr Egyesület 2022. október 1-én ünnepelte megalakulásának 130. éves évfordulóját. Az ünnepségen részt vettek az Erdélyi testvértelepülés újjáalakított tűzoltó egyesületének tagjai, a járási önkéntes tűzoltó egyesületek képviselői, valamint a megyei szervezetek vezetői.

A rossz idő sem szegte kedvét az ünneplőknek, pusztán a szabadtéri programok is a helyi Művelődési Házban zajlottak, így a koszorúzás valamint helyi iskola 3. osztályosainak műsora színesítette a programot, este pedig ugyanitt jótékonysági bállal zárult a rendezvénysorozat.

A megemlékezésen Csalos István, a Somogy Megyei Tűzoltó Szövetség elnökségi tagja adta át az MTSZ országos elismeréseit.

Dobson Tibor tű. vezérőrnagy, a Magyar Tűzoltó Szövetség elnöke kimagasló tevékenysége elismeréseként jubileumi tárgyjutalmat adományozott a Segesdi Önkéntes Tűzoltó és Polgárőr Egyesület részére.

Tűzoltói szolgálatainak elismeréseként

40 éves szolgálati érmet kapott