Megyei Szent Flórián nap Kaposváron

2015-04-26 09:19:50

Szent Flórián napján, május 4.én kerül sor a megyei tűzoltó napi megemlékezésre, amely egyben a kaposvári tűzoltóság 140 éves évfordulójának ünnepe is. Az összetartozást erősítő ünnepség a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, a Kaposvár Katasztrófavédelmi Kirendeltség, a Kaposvári Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság és a Somogy Megyei Tűzoltó Szövetség közös rendezvénye.

A megemlékezésre a Kaposvári Székesegyházi Nagyboldogasszony Római Katolikus templomban 10 órakor tartandó szentmisét követően 11 órakor a Szivárvány Kultúrpalotában kerül sor.

A Somogy Megyei Szövetség részéről a 25-60 éves szolgálattal rendelkezők elismerésére valamint az év tűzoltója és a Reményi Samu díj átadására kerül sor.