Pályázati felhívás

2015-03-11 09:10:23

Pályázati felhívás III-as és IV-es kategóriájú EMÜ-vel rendelkező ÖTÉ-k számára tűzoltó védőfelszerelésekre.

A Somogy Megyei Tűzoltó Szövetség várja III-as és IV-es kategóriájú EMÜ-vel rendelkező ÖTE-k igényeit darabszám megjelölésével (max. félrajnyi):

• MSA Gallet sisakokra,
  • kámzsákra,
  • bőr bevetési kabátokra (övvel),
  • valamint csizmákra

az alábbi linken elérhető Excel-fájl mindkét oldalának lehető legteljesebb kitöltésével (egyesületi adatok, elérhetőségek, taglétszám, kiképzett létszám, elmúlt 4 évnyi vonulási adatok és költségvetési adatok, felszerelések darabszámának, illetve a második fülön a kiképzett tagok adatainak megadása kötelező!).

Beadandó dokumentumok (kizárólag elektronikusan!):

• Kitöltött Excel-táblázat
  • Szöveges indoklás (külön Word-dokumentum)

Az Excel-táblázat az alant látható linkre kattintva tölthető le.

Igényt csak olyan III/IV-es kategóriájú EMÜ-vel rendelkező ÖTE nyújthat be, amelyik tagja a megyei tűzoltó szövetségnek és nincs tagdíjtartozása 2014. december 31-ével.

A beküldési határidő 2015. március 25.

Az Excel-fájlt és a szöveges indoklást a Somogy Megyei Tűzoltószövetség e-mail címére kérjük megküldeni:

somogytuoszov [kukac] freemail [pont] hu